şakirt olarak tabir edilen kesimin ertuğrul sağlam sevgisi

ve fatih terim nefretinin sebebi nedir?

her ne kadar şakirt olmasam da ben de aynı durumdayım. ertuğrul daha efendi geliyor insana. hem futbolcuyken severdim hem de şimdi. terim'e ise ego patlaması yaptığı için zıtım.

ertuğrul biraz muhafazakardır. eşi de başörtülü sanırım. ondan olabilir. ama terim'e nefret duyduklarını ilk kez sizden duyuyorum..
  • efreet sultan  (01.02.12 00:26:44)
terim'den nefreti ben de duymamıştım. aksine milliyetçi-muhafazakar eğilim sebebiyle severler onu da. şakirt diye tabir edilenden kasıt da tüm mütedeyyin kitleler oluyor galiba. şakirtlikle alakası olmamasına rağmen milli görüşçüler, adnan hocacılar, alperenciler, süleymancılar vs de sever ertuğrul'u dindar bi insan olduğu için.

  • eskiyemeftun  (01.02.12 00:39:37)
şakirtler birbirini kollar, sever ve destekler. mottosu bu adamların

  • nothanxhoney  (01.02.12 00:51:31)
ertuğrul sağlam'ı öve öve bitiremeyip fatih terim'e kıl olduğunu belirten 3-4 tanesine denk geldim de... ilginç geldi.

  • zgrydn  (01.02.12 00:53:44)
Ertuğrul sağlam muhafazakardır.
Fatih terim milliyetçi.
Milliyetçileri sevmezler.
  • almanyayenilincebizdeyeniksayildik  (01.02.12 08:30:27 ~ 08:31:15)
Ertuğrul Saglam cemattendir nurcudur,hakansukur Okan buruk da aynı cemate mensup olup gülen cematinin uyesidir.Fatih Terim'in cemattle alakası yoktur, ickici adamı sevmezler en bariz açıklaması budur

  • Bysb  (01.02.12 10:14:19)