kiz ortami

21 yasindayim hala bi kiz ortamim olmadi.Cevremdeki herkes erkek aq diger kisilere bakiyorum onlarin kiz ortamlari var anasini satayim bi benimmi yok?neden?

gerek yok.

  • petrol kalemi  (31.01.12 23:14:35)
gerek var

  • same  (31.01.12 23:15:33)
merak etme benimde yok hiç olmadı bile (yaş:19)

  • michael jackson  (31.01.12 23:16:01)
neden?

  • petrol kalemi  (31.01.12 23:16:02)
çünkü, bunu bile burda seni zerre tanımayanlara soruyorsun sebebi bu. cevabını kendin bileceksin. neden/nasıl olmadı şimdiye kadar? okuyor musun?

  • eskiyemeftun  (31.01.12 23:16:02)
piç değilsin(şu dakkadan sonrada olamazsın zaten)
ağzın laf yapmıyor
utangaçsın
girişken değilsin
ortamlara giremiyorsun
kız gördüğün zaman atak yapmak yerine, işi artisliğe vuruyorsun ama bunun hata olduğunu bilmiyorsun çünkü yaptığın artislikle kalırsın ancak

dost acı söyler hacı kusura bakma ama daha sayayim mi?..
  • blackmail  (31.01.12 23:16:38)
sanırım biraz atack olman lazım ılk baslarsa cok konusup kızları sıkma cıkar ılıskınde olmasın sonra devamı gelır ıste

  • esinikaybetmiscorap  (31.01.12 23:17:22)
sosyal bi ortama dal. üniversitedeysen öğrenci kulübüne gir, dışarda da bi sürü sosyal gruplar var. barınak olur, başka bi organizasyon olur. hiç bilemedin çalışmıyosan bi iş bul. biraz kendini sevdirirsen girersin aralarına.

  • i was there  (31.01.12 23:18:55)
bendede aynı durum var, hatta çevremde erkek bile yok nerdeyse. insanlarla fazla muhatap olmayı sevmiyorum.

yapman gereken; o erkek arkadaşlarından yavaşça uzaklaşman. "siz gidin, benim ufak bir işim var, gelicem." diyebilmek çok önemli. daha sonra bir kızın yanına gidip "notlarını fotokopi çektirebilir miyim?" vb. bir cümleyle başlayabilirsin. (bkz: yaptım oldu)
  • buzzer  (31.01.12 23:24:15)
haceli kursa filan git sosyal ortamın yok ( okumuyorsan ). çağırılan ortamlara git eşeklik etme onlar da bizim gibi insan bunu unutma ona göre muhabbet et öptüm bye ilknur

  • hystarie  (31.01.12 23:24:30)
kız ortamını boşver. kaliteli yaşamaya çalış, bunu başarırsan hayatında olması gereken ne varsa olur, emin olabilirsin.

  • chainreaction  (31.01.12 23:41:20)
blackmail doğru söylüyor.
piç değilim
ağzım laf yapmıyor
utangacım
girişken değilim
ortamlara giriyorum ama üstteki sebeplerden dolayı bir bok olmuyor
kız gördüğüm zaman atak yapmak yerine mal mal onlara bakıyorum. sadece muhabbet ediyorum.
22 yaşımdayım ve benim de kız çevrem yok.

boşver kafan rahat olur diyenleri siktir et. kız olsa da kafam rahat olmasa amk. boş boş konuşmaktan başka bir şey yapmıyorlar.
  • trinitrotoluen  (01.02.12 01:09:56)
sen hatunları gözünde çok büyütmüşsün kardeş, kız ortamı erkek ortamından 1000 kat daha sıkıcıdır söyleyeyim. özellikle türk kızlarıyla edebileceğin muhabbet çok kısıtlıdır.
onunçin bi keraneye git, kadınların ne kadar basit olduğunu anla derim. 5 gr et parçasından fazla bişey değil, göreceksin. açılırsın hem bu şekilde...

dost orgy söyler kusrakalma.
  • wertyu  (01.02.12 01:14:54 ~ 01:17:43)
diğer cevresi olan arkadaşlarınla takil.

  • ykyt  (01.02.12 01:21:22)
ben de senin gibiydim bu yıla kadar. bu yıl kızlarla takılıyorum erkeklere göre çok daha sıkıcı. boşver kızları saplar gibisi yok. kızlara sadece sevgili durumunda bulaşmak lazım.

  • burakg91  (01.02.12 02:20:05)
Aşiret gibi gezeceginize iki erkek gezin en azından sansin artar.

  • Bysb  (01.02.12 10:18:02)