şikayet etmek istiyorum

bugün bulunduğum ilçedeki iki turkcell merkezine gittim ve kampanyalı nokia cihazlarına bakmak istedim. adamlar ısrarla nokiayı kötüledi samsung cihazları kaktırmaya çalıştı. ben nokia istiyorum dedikçe kötülediler resmen nokia satmak istemiyorlar. bunu nokiaya nasıl bildirebilirim bu adamların yapmaya çalıştığı neydi bilmiyorum ama samsung telefon istemiyorum dedikçe böyle yaptılar. iki yer de aynı şahsa ait.

sattıkları ürünlere yaklaşımları çok kötü ve bence ceza almaları gerekiyor bu şekilde devam ettikleri sürece.

1-tüketici hakları derneği
2-sikayetvar.com

  • yetkili birine benzeyen abi  (31.01.12 16:09:13)
nokia değilde türkcell'e şikayet edebilirsin. şikayetvar.com buna yaz ilaki dönen olur.

  • genıus  (31.01.12 16:09:14)
ne hakkı afedersiniz de ben parama ve zevkime göre istersem gider en dandiğini alırım kimse benim alışverişime müdahale edemez ki nokiadan da çok memnunum.

  • rubiks cube  (31.01.12 17:06:44)
@rubix cube bence telefon aracılığı ile halletsen daha iyi.şikayetvar.com'da daha çok telefonum bozuk çıktı değiştirilmedi vs gibi şikayetler var ve sizi dikkate almama ihtimalleri yüksek.bu olaya gelince;iyi niyetli olma ihtimalleri yok gibi çünkü sen almak istediğin telefona son kararım diyosun onlar ısrarla pazarlamacı gibi mal satmaya çalışıyolar.samsungtan belki para alıyo bu herifler belki aralarında gizli anlaşma var.haksız rekabet olabilir.böyle bi olaya duyarlı olduğunuz için sizi kutluyorum.

  • michael jackson  (31.01.12 17:30:48)
@michael dediğin gibi arayacağım yarın, bir telefon numarası buldum. gizli müşteri olarak böyle yerlere teftişler yapmaları gerekiyor. muhtemelen adamlar anlaşma yapmışlar anladığım kadarıyla. 15 yıldır nokia kullanıyorum gerçekten çok memnunum bu markadan. neden hiç yoktan değitireyim bilmiyorum. bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum. teşekkür ederim.

  • rubiks cube  (31.01.12 18:06:48)
tcell den umıdını kes zira telpa tcell ın en yakın ıs ortagı. adamlar tcell ıstıyor dıye cıft sımlı cihaz getirmıyor fln.

nokia ya bildireiblirsin onun dısında pek alternatıfın yok.
  • bryan fury  (31.01.12 18:43:55)