ingilizce çeviri

telefona yazılım yüklerken bir uyarı penceresi açıldı. şunlar yazıyor: "please disconnect the usb cable from your cell phone before installing usb driver. if your phone is connected to pc, usb driver will not install correctly." ne demiş bu?

kurarken telefonu usb den cıkar duzgun kurulmaz demıs.

  • bryan fury  (30.01.12 19:46:33)
usb sürücüyü yüklemeden önce telefonun usb kablosunu çıkarın. telefon pc'ye bağlıysa, usb sürücü düzgün şekilde yüklenmeyecektir. diyor.

  • in vino veritas  (30.01.12 19:46:35 ~ 19:46:51)
anladıysam arap olayım. ben de öyle çevirdim emin olmak için sormuştum. kabloyu çıkartırsam havadan mı gidecek bilgiler telefona. çıkardım şimdi bağlantı kesildi dedi.

  • ilkinci  (30.01.12 19:49:30)
ahah ben online yükleme filan yaptığını düşünmüştüm. kabloyla yapıyorsan baya saçma oluyor tabi :) bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor olmalı. ama anlamadık.

  • in vino veritas  (30.01.12 19:52:19)
şu şekir olabilir: bağlantıyı kes ama kablo takılı kalsın. mesela ben telefonumu bilgisayara bağladığımda 3 tane seçenek çıkıyor. birinde hızlı işlem yapıyorsun ama bütün işlemleri yapamıyorsun. diğerinde her şeyi yapabiliyorsun diğeri de bağlantıyı kesiyor. disconnect ten bahsettiği şey budur belki? yine saçma geliyor ama eyyorlamam bu kadar

  • ack3000  (30.01.12 19:55:53)
doğrusu buymuş. bilgisayara bikaç şey indirtti. şimdi telefonu tekrar bağlamamı istedi. emme bu sefer ben telefonu bağlayamıyorum :P

  • ilkinci  (30.01.12 20:00:05 ~ 22:56:23)