Bayern Munich-Wolsburg maci

Sizce ust mu mantikli olur yoksa 1 secenegi mi? haliyle 1 secenegine ust oranina gore dha az veriyor. cok para yatiracagim icin sizinde gorusunuzu alayim dedim...

edıt: bayern 1 oynadım...ust oynayacaktım fakat nedense elım 1e gıttı

banko üst.

  • lionel andres  (28.01.12 13:13:42)
wolfsburg'un gol atabileceğini düşünüyorsan kg var oyna. daha az risk içinse 1 mantıklı

  • tai  (28.01.12 13:20:33)
evet 1 secenegini tutturmak zor(!) ama olsun bi dene istersen.

  • lionel andres  (28.01.12 13:26:01)
ben 7+ girdim sen üst olur mu diyorsun, hangi maçları eklersin bilmem ama Munich, Dortmund, Gent ve Twente bu haftaki maçlarına 7+ yaz geç...

  • sic_co  (28.01.12 13:51:03)
geçen hafta möyşın gıladbah (nasıl yazıldığını gogıl amcaya sormaya erindim) deplasmanından 3-0 skor ile ayrıldılar. ev sahibi 3 gol attı ama 4 tane pozisoyuna girdi. münih ezici bir üstünlükle oynadı desem komik gelecek biliyorum ama 10-11 kere gole fazlasıyla yakınlaştılar. almanya nın en iyi ileri uç oyuncularına sahip bu takımi dünya yıldızlarını kadrosunda barındıran bu takım evet son vuruşlarda beceriksiz ve fazlasıyla şanssızdı son maçta ama bu maç öyle olmayacak ve takımın hücum hattındaki dinamosu franck ribery bu maçta oynayabilecek. kış şampiyonu olmadan önceki son maçta rakip futbolcunun gazına gelip, saçma sapan bir kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakmıştı neyse abicim açık ve net mühih bırak kazanmayı handikap yapar.

not: bahis; popüler kültürün ve hem alt hem üst tabakasını oluşturan bireyler topluluğunun 'ben zevkine oynuorm yeeaa' deyip ama sadece para kazanma odaklı oynadıkları üç kağıtçı şirketlerin yani her zaman kasanın kazandığı dünya var oldukça sonu tükenmeyecek dünya nın en boktan oluşumlarındandur. paraya ihtiyacın varsa bir yakınından uygun dille iste kardeşim. bahisi bırak
  • olaguer  (28.01.12 14:26:37)