Dondurulmuş patates ve köfte hakkında

(önemli not: çok açım lütfen yardımcı olun)

Merhabalar soru şu 2 gün önce "bim" den dondurulmuş patates aldım birde şu ucuz inegöl köftelerden. hiç açmadım fakat buzdolabım olmadığı için mutfağa öylece bıraktım. mutfak kış sebebiyle soğuk biraz acaba bozulmuş mudur ürünler? sizce tüketsem sorun olur mu?

not: patatesler biraz salmış kendilerini köftelerde bi değişiklik yok

@cigerdelen evde pek bişi yok ama olanları sayayım bezelye ketcap bal peynir salça sanırım soğanda var.
not: gözünü seveyim bişeyler almak için evden dışarı çıkarma beni
not2: ilgin için teşekkürler :)
  • infernalcadre  (28.01.12 12:55:00)
patatesi don halinde kızartmanı önerir genelde paketin arkasında, çıtır çıtır olmaz muhtemelen. bi de bi tavada çok az yağ ile soğan pişir üzerine biraz şeker serp karamelize bi soğan yapmış olursun köfte patatesin yanına.

  • diyojenimtırak  (28.01.12 14:16:14)
@diyojenimtırak açıkçası şuan tek derdim acaba yersem ölür müyüm :) çıtırlığından filan geçtim

  • infernalcadre  (28.01.12 14:46:02)