[]

bu ayakkabı nasıl?

s.trendyol.com

deri


 
normalde güzel bir ayakkabı. ayakkabıda beyazı sevmediğim için, ben almazdım.


  • marki  (28.01.12 11:08:42) 
güzelmiş ama çok tikican bi tipi var bunu giymek için sarışın falan olmak lazım :P


  • neira  (28.01.12 11:35:50) 
çok güzel bu. iki rengi var bende. bordolu gibi ve mavi. diğer converse lere göre daha rahat, silikon tabanı var.


  • girl in a coma  (28.01.12 11:51:25 ~ 12:00:05) 
kıyafetlerinize uydurabileceğinizi düşünüyorsanız güzelmiş.


  • isott  (28.01.12 11:54:24) 
bütün uzak doğuluların birbirine benzemesi gibi bütün converselerden farksız görünüyor bana. with all due respect, nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum.


  • eskiyemeftun  (28.01.12 12:02:03) 
barzo stayla


  • 90lar türk pop  (28.01.12 16:14:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.