Litvanyaca, Litovca bilen?

Evet imkansız ama hem bilip hem de şu metni çevirebilecek birini arıyorum :

"Tad jau tu zini ,kādi ir turki,līdz ko es ar kadu iepazīstos ,teiksim šeit,viņš man sāk uzmākties,lai es iedodu savu msn adresi ,nosūtu fotogrāfiju utt.,daudzi man vnk ir nobesījuši,jo sūta man tizlus tekstus,ka mani mīl,man ir riebums pret tādiem cilvēkiem,nevis pret tautu,bet tieši tiem turkiem,kuri lien visādos šādos forumos,spēlēs,čatos,lai redzētu meiteni pa webkameru etc.
Iedomājies ,kāda mums vispār ir situācija Latvijā-sekstūrisms.

Tiešām,es ritīgi nožēloju,ka ieliku to piebildi par turkiem,vajadzēja vnk noklusēt.
Ceru,ka nedaudz saproti mani :("

Teşekkürler.

Bu litvanyaca degil, litovca, litvanyali arkadasim bilemedi :)

  • compumaster  (05.08.08 22:39:38)
ama evet turk erkekleri ve internet cafe'ler chatler ile alakali bir seymis :)

  • compumaster  (05.08.08 22:41:50)