değişken vücut ısısı

benim bünye dengesiz mi normalmi anlamadım, bir de siz bakın;

şimdi üstümdekiler sırasıyla t-shirt, kazak, ceket ile anca üşümeden durur iken bi nescafe içeyim diyorum. içtikten sonra vucut ısısı artıyor ve yanmaya başlıyorum. ve ceket ile kazağı çıkartıp t-shirt ile oturuyorum, bi 15 dakika bu şekilde olduktan sonra üşüme hissiyatı duyup tekrar kazak ve ceketi geçiriyorum.

Vücut ısın değişmez kas aktivitesi neyin etkiler onu. Bir şey olduğu yok yani sana.

  • McScReaM  (25.01.12 21:10:19)
Bana şeker kaynaklı gibi geldi. Şekerle ilgili bi' hastalığın olmadığına emin misin?

  • onexey  (25.01.12 21:10:40)
aynen aynen bu anlattıkların banada oluyor. özellikle son zamanlarda sürekli yaşıyorum. oturuyorum bazen bir şey okurken, bi anda sıcak basıyo. sonra gene üşüyorum fln. sebebi büyük ihtimal yani bence mikrobik. enfeksiyon. yani seni hasta edemeyecek kadar basit bir enfeksiyon olabilir. vücut onu yenmek için savaşıyor gibi geliyor bana. ya da ben çok pis saçmalıyorum:)

  • ucankedii  (25.01.12 21:13:49)