bi kız, sevgilisi olsun bide

bi kız düşünün şimdi; seviyorsunuz, hoşlanıyorsunuz yada ne bileyim kör kütük aşıksınız. ama kızın sevgilisi var.

ne yaparsınız?

not: kız yada sevgilisi arkadaşınız, tanımadğınız biri, akrabanız her şey olabilir serbest

şimdi hoşlanıyosam bırakırım ama kör kütük aşıksam komplo teorileri var kafamda onlardan birini uygularım

  • GibsonRules  (24.01.12 22:00:50)
erkek olsam eger kız arkadasım esım dostum falansa tamam da sevdiğim kızın sevgilisi arkadasımsa o zaman durum degısır uzak dururum. ha hiçbişeyim değilse fırsat kollarım ayrıldıgında çıtlatırım.

  • nickenya dan gelmişem  (24.01.12 22:01:43)
hoşlanıyorsun, sonra tanıdıkça seviyorsun..sonra daha da tanıdıkça sevgilisi olduğunu öğreniyorsun..sonra onu sevdiğin için, mutluluğunu bozmamak adına geri adım atıyorsun, gömüyorsun çok zor olsa da...

sonra bir gün çıkıyor karşına tekrar...o gömdüğün şey daha da canlı halde ortaya çıkıyor...biraz zaman geçiriyorsunuz sevginiz yanında hayranlıkla birlikte artıyor...ve öğreniyorsunuz ki ayrılmış..o umutla biraz daha sabredip, ardından söylüyorsunuz her şeyinizi, sevginizi...ama...

hayat çok fena be Duyuru...
  • spider03  (24.01.12 22:10:37)
sen ne diyorsun bro benim sevdiğim kız ben ondan hoşlandıktan sonra başkasıyla çıkmaya başladı neler çektim Allahtan çabuk ayrıldılar.

  • natalz  (24.01.12 22:12:35)
Uzak durmak uzun vadede en sağlıklısı.

  • lex  (24.01.12 22:15:16)
kız veya sevgilisi arkadaşım ise kesinlikle ümidi keserim.
tanımadığım biri ise uzaktan izlerim mevzuyu. eğer ayrılırlarsa o zaman çıkarım ortaya.
akraba ile hiç bir zaman bir düşüncem olmaz.
  • isott  (25.01.12 00:02:31)
döverim.

  • muslimovic  (25.01.12 00:12:47)
yuva yıkanın yuvası olmaz. bu yüzden akışınıa bırakın.

  • konserve misir  (25.01.12 00:16:41)
empati yapacaksın. bu gibi durumu sorabildiğine göre mantıklı birisin az da olsa. sevgilisi olan bir kadına yazmak kötüdür, farz et ki senin başına aynı şey geldi. o bakımdan zamana yayacaksın hoşlantıysa geçer, sevgiyse azap eder ama elden de başka bir şey gelmez.

  • hayrullah amazingogullari  (25.01.12 00:19:04)