Roche Coaguchek S inr ölçüm cihazı striplerini bulabilir miyiz ?

Selam arkadaşlar. Annem coumadin kullandığı için düzenli olarak inr ölçümü yapması gerekiyor. Zamanında başlıkta yazdığım cihazı almıştık ama şimdi Roche firması nasıl oluyorsa striplerini üretimden kaldırmış yeni cihaz ve onun striplerini alacaksın diyor. Eğer bulamazsam mecbur yeni cihazı alıcaz ama öncesinde buraya bir danışayım dedim. Bilen, eden var mıdır bu cihazı veya yurt dışından getirilebilir mi ? Cihazın fotoğrafını da ekledim bu arada.

bunu gördüğümden değil ama tahtakale doğubank giriş katında sol hatta medikal dükkanları denemeni öneririm. kan şekeri cihaz ve strip çeşitleri boldu, belki inr için de şans vardır.

  • dimitrified  (24.01.12 20:24:50 ~ 20:25:02)
Oralarda genelde şeker ölçüm cihazı gibi daha çok kişinin kullandığı şeyler oluyor ama yine de bakıcam. Pek az kullanılan bir cihaz olduğu için sorun.

  • bacardi cola  (24.01.12 20:29:58 ~ 22:13:54)
strip alacağına cihaz al. zaten cihazı bedava veriyorlar strip alınca. ekleme: doğubankda kazık yemek ihtimalin yüksek fındıkzadeye ve imçye bak kesin bulursun.

  • mr fusion  (24.01.12 21:18:15 ~ 21:19:01)
Yok abi strip 220 tl cihaz 1600 tl öyle yanında da bedava falan vermiyorlar malesef.

  • bacardi cola  (24.01.12 22:12:33)