oyun arayışı

böyle bi oyun arıyorum çok sarmak istiyorum o oyuna uyku düzenim bozulsun beslenme düzenimi alt üst etsin vs. ama zor benim için bu iş çünkü oyun kültürüm pek yok. zamanında theme hospital vazgeçilmezimdi(hala öyle ama çalışmıyo bu süpersonik bilgisayarlarda hep bi sorun çıkıyo),bi ara sims oynadım, bıktım. güncel oyunlar oynamak hem pc için, hem yükleme açısından daha kolay olacağından farklı bi oyun arıyorum. hospital tycoon indirdim, iğrenç. en iyisi demo oynayıp sararsa oyunu ful indirmeye karar verdim. tycoon oyunları, simulasyon oyunları falan olur gibi, belki tavsiyesi olan olur .ama aslen işte demo sitesi daha mantıklı gibi..de nereden bulunur bu demo siteleri falan?

not: evet bu ara fazla boş vaktim var malum sömestri tatili =))

caesar 3 ve pharaoh indiresim geldi sorunu okuyunca :)

  • amroth  (24.01.12 17:50:46)
(bkz: serious sam)

  • boray eris  (24.01.12 18:15:24)
Rpg oynayacaksın. Klasikleri oyna istersen, istersen dragon age, skyrim, oblivion neyin oyna. Boşver farklı oyunu napacaksın.

  • McScReaM  (24.01.12 18:17:32 ~ 18:22:50)
virtual villagers türünü bir dene istersen, baya sarıyor. ha benim manyaklığım da olabilir tabi ertesi gün sabahın köründe kalkıp işe gidecekken 3 buçuğa kadar oyun oynamak :) ama tavsiye ederim.

  • in vino veritas  (24.01.12 18:19:33)