paypal

merhaba,

paypal nedir nasıl kullanılır hiç bilmem. acil bir şey almak istiyorum netten.

bunun için bi paypal hesabına ihtiyacım var. içinde 5 dolar olan bi paypal hesabı olan varsa alışverişi yapsam ve parasını yarın ya da hatta bu gece elden versem olur mu? levent civarındayım. beşiktaş'a veya taksim'e, bebek'e vs. de gelirim parayı vermek için.

teşekkürler...

paypal son derece güvenli ve kullanımı oldukça basit biri para alma-gönderme aracı kuruluşudur. bir foruma üye olur gibi üye olup ardından harcamalarınızı yapmak istediğiniz kartı sisteme tanıttıktan sonra sistem kartınızın size ait olup olmadığını sorgulamak için iadesi size yapılmak üzere 3tl-3usd gibi bir miktar parayı çeker ve sizden gerekli kodu sisteme tanıtmanızı ister.(bu kod ekstirenize düşer, dolayısı ile hemen kodu öğrenebilmeniz için internet bankacılığı kullanıyor olmanız gerekir aksi taktirde ekstrenizin gelmesini beklemek zorundasınız) ardından dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

işleminiz tamamlandıktan sonra dilerseniz tanımlamış olduğunuz kredi kartınızı sistemden kaldırabilirsiniz ve hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz.
  • ftdmr  (23.01.12 19:12:48)