[]

sony'nin ericsson'dan ayrılması ya da tam tersi.

şimdi bu iki marka neden yollarını ayırdı tam anlayamadım. sony sadece kendi ismiyle "xperia s" diye bir telefon üretmiş, ama siteleri hala sonyericsson şeklinde. ne iş çeviriyor bunlar ve hangisi hangisinden ne sebeple ayrıldı?
 
sony sony-ericsson'daki ericsson hisselerini aldı, artık tamamen onlara ait oldu şirket.


  • talemon  (23.01.12 15:39:36) 
ayrılma yok, sony son 2 yıldır iştirakli oldugu tum sektorlerde ya tamamını aldı ya da tamamını devretti.

ekran uretımınden tamamen cıktı mesela, lcd ekran uretımını samsung ile beraber yapıyorlardı.

telefon ısını de bu ıste ıyı para var hacılar dıyıp erıcsson dan aldılar, patentleriyle beraber. ilk ornegı de xperia s işte. devir işleri tamamen bitmeden sonyericsson adının kullanımını durduramazlar o da 3-4 ay surer daha.
  • bryan fury  (23.01.12 15:45:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.