Babam öksürüyor neden?

Doktorlar, babam 2 haftadır aralıksız öksürüyor. doktora gitmeyi de gururuna yediremiyor. 52 yaşında. ne diyelim doktora gitsin? neden öksürüyor. Bundan 3 hafta kadar önce de kız arkadaşım öksürüyordu ama o çabuk atlattı, şimdi kardeşim de hasta. Neyse babamın 2 haftadır iyileşmemiş olması korkutuyor beni. Kuru öksürük ve babam sigara içmiyor. kötü bir şey yoktur değil mi?

kız kardeşinden aldığın virusu babana ve kardeşine sattın. onlarda üst solunum yolu enfeksiyonu olarak başladı, sinüzite yol açtı. şimdi de geniz akıntısı tahriş ediyor bronşlarını ve öksürük refleksi doğuruyor. uykusunda öksürmüyorsa, bu söylediğim gibi olabilir. bol su içmesini söyle babana. iki hafta daha geçmezse, gitsin artık bi doktora, uyuzluk etmesin.

  • compadrito  (22.01.12 01:33:45)
gecmis olsun.
bence o, gururdan degil korkudan gitmiyor doktora.
doktor, ya ciddi bir hastaligi oldugunu söylerse diye.
  • boops  (22.01.12 01:44:19)
öksürükten tanı koyulmaz hacı gidecek doktora kesin.. neyin gururu bu onu hiç anlayamadım ya neyse...

  • andlee  (22.01.12 02:09:06)