sheraton gym

Selamlar,

Arkadaşım sheraton gym'e gitmeye başlamış, yanımda misafir olarak seni de götüreyim gel bir seferlik dedi. Normalde tek gelen günlük misafir için fiyatlar daha pahalı ama üyeyle birlikte gelen misafirlere günlük ücret 30 35 lira gibi bir şey dedi.

Bu ücret bana düşük geldi günlük için, rakam doğru mudur? Yoksa 30 35 diye gidip bir gün için 60 70 ödemiyim ?

günlük 30-35 lira ucuz mu lan? 30 liraya bir ay geçiniyoz biz.

  • kocayusuf  (20.01.12 10:16:47)
essporto'da üyelik paketi alınca aylık yaklaşık 250TL'ye geliyordu yakın zamanda. senin günlük 35TL verdiğin şekilde 7 gün anca gidersin milletin 1 ay full yararlandığı parayla. ucuz değil bence.

  • loveinaflipbook  (20.01.12 10:23:08)
günlük 30 35 tl vermeye razıyım, basketbol, hamam vs. tarzı olayları arada bir yapmak lazım.

bu arada fiyat da vereyim, arkadaşım 12 aylık 1500 tlye anlaşmış 1 hafta önce. Kredi kartına 12 ye bölüp ayda 125 tl ye getirmiş
  • bonjurkes  (20.01.12 10:43:33)
abi o zaman sen de 1 günlük vereceğin paranın 3,5 katını ver 1 ay gidebilirsin böylece. ama tabii uzun vadeli düşünüyorsan mantıklı, yoksa 1500 bağlayacak kadar gitmiycekse boşver.

  • loveinaflipbook  (20.01.12 10:52:59)
arkadaşım oraya üye, gel hacı bi kaçamak yapalım, birlikte gidelim, normalde bu kadar bu kadar, benle gelince ucuz olacak dedi. Sheraton'da gyme başlamaya niyetim yok, maddi olarak külfetli şu anda bana.

Ama dediğim gibi, 30-35 lira üyeyle birlikte gelen misafir için doğru bir rakam mı? Arkadaşımın abi 10 dakkaya gelicem lafından sonra 2 saatte geldiğini bildiğim için, 30-35 lira gibi birşeydi lafına güvenemedim, ondan soruyorum
  • bonjurkes  (20.01.12 11:01:44)
telefon aç sor bence söylerler

  • kerem75  (20.01.12 14:42:23)