football manager 2012

1400 x 1050, 60.00 hz ekran display modunda olduğu için ekranın yarısını göstermeyen oyun. display modunu değiştirirsem oynayabileceğim, ama basacağım confirm tuşunu da göstermiyor ekran.

böyle salakça bi hata yüzünden oynayamadığım oyun, tam hazırlamıştım kendimi:(

nasıl düzeltebilirim?

space ya da enterla okliyemiyor musun?

  • wallcan  (19.01.12 19:07:51)
nasıl yani, o ekrandayken space veya enter'a mı basayım? :)

  • johnny c goode  (19.01.12 19:08:26)
evet değiştir enter a bas space e bas dene. .exe dosyasına Sağ click özelliklerden uyumluluk da farklı çözünürlükle açma olabilir ona da bak sonra. Bir de muhtemelen oyun senin settingini bir dosya da saklıyordur açılabilir .xml falansa ordan da manuel değiştirebilirsin. elimde 2012 yok 2008 den beir oynamadım. ama 08 de alt+enter falan tarzı tam ekran komutları çalışıyordu. windowed mode a alabilirsen zaten sorunun çözülüyor gibi.

  • wallcan  (19.01.12 19:12:26)
basıyorum ama olmuyor, yine enter etkisiz. space'e basınca da do you want to discard all your changes diyor.

  • johnny c goode  (19.01.12 19:12:30)