dealextreme alışveriş?

www.dealextreme.com

ürünler bunlar. bunlarda bir sorun çıkar mı?

ortalama ne kadar sürede gelir istanbula?

ürünlerde sorun çıkmaz gibi duruyor. stokta varsa ve hemen gönderirlerse kargoya verilmesinden sonra 10 gün filan sürüyor eline ulaşması. biri veya birkaçı stokta yoksa bence ayrı ayrı sipariş ver, çünkü paketi bekletiyorlar tüm ürünler stoğa girene kadar ve birlikte gönderiyorlar. nasılsa gönderimi ücretsiz, tek tek gönderseler de sıkıntı olmaz.

  • in vino veritas  (19.01.12 15:44:06 ~ 15:45:13)
Hic bir sorun cikmaz bunlardan. Takip numarasi alin, yoksa kaybolabilirler.

  • lightblue  (19.01.12 15:50:35)
stokta yoksa 1 ay içinde 3 farklı kargo eline ulaşır sakın eksik geldi diye düşünme. in vino seni kandırıyor o ne anlar alışverişten falan o anca yemek yapsın.
detayları sözlükten yazmıştım ztn

  • neira  (19.01.12 15:53:02)
takip numarasına falan da para verme bosuna. ben garanti ediyorum 3 hafta sonra hepsi elinde olacak. az mı alışveriş yaptım burdan hey gidi

  • neira  (19.01.12 15:53:37)
neira ayıp ayıp, deneyim paylaşıyoruz burda halala :/ ayrıca yokluğunda çok yemek yaptım ben naaber?

  • in vino veritas  (19.01.12 15:59:22)
ya kulaklıkta sorun olabilir gibi geliyor bana. sorundan kastınız ne tam emin olmasam da. 1 sene önce ben 4 tane kulaklık sipariş etmiştim yaklaşık bu fiyatlara 3 tanesi bozuk(bir tanasinde kulaklardan biri kopmuştu diğerleri tek kulak çalışıyordu) 1 tanesinin ses kalitesi iğrenç çıkmıştı.

  • jjwa  (19.01.12 16:08:16 ~ 16:08:44)
takip numarası hiç almadım, hiç kaybolmadı, 30 günden aşağı elimde olmadı.

  • dieselsingle2  (19.01.12 16:14:07)
bu ayın 20-30'u arası çin'de yeni yıl kutlamaları olacağı için hiç bir site kargo gönderimi yapamayacak. kargo firmalarıda tatilde olacak ona göre ver siparişini.

  • ftdmr  (19.01.12 16:14:49 ~ 16:15:11)
o zaman kesin 1 ayı bulur. vaz mı geçsem 30 una kadar da bekleyemem siparişleri vermelerini :S

  • c1b2k3  (19.01.12 16:21:24)
tatil varmı yokmu bilmem ama normal şartlarda siparişten 20-21 gün sonra geliyor. istanbul dışındayım

  • neysene  (19.01.12 17:57:30)