15mm çapında aluminyum boru

istanbulda nereden temin edilir? çapının 15mm ve malzemesinin aluminyum olması şart, içi boş olursa daha iyi olur.

düdüt: aluminyum yerine paslanmaz çelik ya da karbon fiber daha sağlıklı olurmuş.. :/

en yakın nalbura sorun o size söyler ya da oturduğunuz yeri yazın ki cevap verecekler için kolaylık olsun

  • lazpalle  (19.01.12 07:32:40)
beşiktaştayım ama o kadar önemli değil konumum. 1 saat mesafede her yere giderim gerekirse.

  • vital  (19.01.12 07:42:40)
mahallendeki pimapen,alüminyum doğrama işi yapan bir yere git.onların tedarikçisine ulaşmaya çalış.

  • Abraxass  (19.01.12 07:49:30)
Karaköy'de kesin bulursunuz, Tünel'den Kasımpaşa tarafına giden caddede, ismi Tersane Caddesi yanlış hatırlamıyorsam.

  • poorgod  (19.01.12 07:56:34)
karaköyde yoksa hiçbiryerde yoktur. perşembe pazarından başlayın bakmaya..

  • anonimyususer  (19.01.12 08:47:17)
borşen i ara.

  • bryan fury  (19.01.12 09:23:00)
cevaplar için teşekkürler.
aluminyum yerine paslanmaz çelik ya da karbon fiber daha sağlıklı olurmuş.. :/

  • vital  (19.01.12 17:56:09)
@darknum_ : kimncris.com bunun için kullanıcam. aluminyum kullanmış bunu yapan eleman ama biz normalde kamera malzemesi olarak onun aluminyum kullandığı yerleri paslanmaz çelik ya da karbon fiber kullanırız.

  • vital  (19.01.12 19:52:54)
kimncris.com sonucunda şöyle video çeken fotoğraf makinesi kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran omuz aparatı denen bir ekipmana sahip olacağım darknum_

bu tip şeyleri üreten markaların talep ettiği fiyatlar bir kaç bin dolar civarında seyrediyor ne yazık ki.
fotoğrafta gördüğün siyah malzemeden yapılma yerler de plastik bir kesme tahtası aslen.

sen bu tip işlerden anlıyor gibisin, bahsettiğim şeyin yapım kılavuzu gibi bir şey elimde var, ama anlamadığım bir iki nokta da var.
  • vital  (20.01.12 00:58:33)