Atatürk Havalimanından Kadıköy'e

nası gidicem? tabi taksiyle falan gidebilirim de, hesaplı olmalı biraz, öğrenciyiz. belediye otobüsü falan sevmıyorum ama, o da öldürür insanı çantayla falan. akbil'im falan da yok.

napcam ben?

havaalanından metroyla yenibosna. Yenibosnadan metrobüsle söğütlüçeşme.

  • XILL  (18.01.12 23:26:29)
oncelikle duyurunuzu cevap aldiktan sonra silmeyin.

havatas ile 10 tlye taksim'e gideceksiniz, sonra da dolmusla kadikoy'e gecersiniz.
  • tom riddle  (18.01.12 23:27:04)
@tom riddle, oncekı duyuruda sordugum hızmet kalkmıs falan, bana ona gore anlatmıslardı her seyı, kalan asamaları tek tek sormak yerıne yenı bır duyuruda bütün halinde sormak daha ıyı olur dıye dusundum.

  • hjarteblod  (18.01.12 23:31:07)
Havatas'in onceden Kadikoy'deki Besiktas iskelesine otobusu vardi 8 TL'ye. Ama su an nedir durum bilmiyorum, websitesinde yaziyordur herhalde.

  • crown  (18.01.12 23:40:10)
metroyla zeytinburnu oradan tramvay ile sirkeci oradan vapurla kadıköy (: bu da bir alternatif takriben bir buçuk saat falan sürebilir.

  • bosver nicki  (18.01.12 23:56:43)
Otobüs istemiyorsunuz ama 96T Havaalanı Taksim genelde bavullular biniyor problem olmaz rahat rahat sahilden Taksime oradan Kadıköye.
Not: Otobüs çift bilet.
Havaş da rahat tabi.
Korsan taksi olabilir.
  • orta sahanin beyni  (19.01.12 00:10:56)
havas ile bakirkoy deniz otobusu, ordan deniz otobusu ile kadikoy
hem daha kisa suruyor hem de daha ucuz
ama once deniz otobusu saatlerini kontrol etmen lazim tabi
  • jessie mccoy  (19.01.12 00:11:55)
öğrenciysen; metro ile şirinevlere oradan metrobüse, zincirlikuyu da aktarma yaparsın yükün ağırsa edirnekapıda in karşıya giden metrobüsler oradan kalkıyor ve son durak söğütlüçeşme. kadıkoy taksiyle 5 lira tutar otobüs ile de çok rahat gidersin. bu kombinasyonda taksili 10 lira taksisiz 6 liraya gidersin ;)

  • madworld  (19.01.12 00:17:52 ~ 00:18:24)
  • yuto  (19.01.12 00:51:05)
oyum havaş-bakırköy, deniz otobüsü-kadıköy kombinasyonuna. en rahat yol bu. total fiyat 12 lira.

  • kta  (19.01.12 02:23:46)
@kta +1

  • vital  (19.01.12 05:13:57)
havaş'ın hizmetleri durduruldu yalnız. havataş var sadece. ikisi farklı şeyler.

  • kedili madam  (19.01.12 07:32:03)
Havataş’ın güzergahı sahilyolu – Aksaray –Taksim diye yazıyor. Diyorum ki Yenikapı’da iner denizotobüsüne biner karşıya geçersin.

  • SiyamkedisiZorro  (19.01.12 11:00:45)