Star Kanal Ayarları ???

Malum star kanal ayarlarını değiştirdi. Doğal olarak uydu çekmiyor, manuel olarak elle ayarlarını kendimiz yapmaya çalışsak olurmu? ayarları tam olarak nasıl giricez? Starın verdiği ayarları kendi uyduma girmeye çalıştım ama olmadı

manuel yapabilirsiniz: uydu.turksat.com.tr

kanallar zaten var derse--> star nba tv'nin yerine geçti (gerçi bir nba kanalı daha var). listeyi bir gözden geçirin.
  • f2dx  (18.01.12 18:17:06)
herşey tamam da bu 5/6 ayarı nedir onu nereye gırecegım? ayrıca video ve audio benım 4 haneli starın ayarları 3 haneli, video ve audio ayarlarını gırerken basına 0 mı yazmak lazım ornegın 0519 falanmı?

  • Bysb  (18.01.12 18:24:25)
Siz google da audio ve video pid degerlerini aratin. eski model bir cihaziniz var herhalde

  • vampir akrep  (18.01.12 18:36:15)
bilen eden varsa bir anlatsın babam iki gundur soruyor bir yardim lutfen eski tip cihaz usb girisi yok.

  • kulustur  (18.01.12 18:42:43)
Yaptım hacılar saolun

  • Bysb  (18.01.12 19:34:58)
Once tp ayari yapmaniz gerekiyor. turksat 3a tp ayarlarini google dan bulup ekleyin.

Sonrasinda mevcut star kanalinin frekans, audio ve video pid degerlerini arayip ekleyin. hepsi bu.
  • vampir akrep  (18.01.12 19:44:41)
yahu ben bu video pid veaudio pid değerlerini girdim ama ses var görüntü yok? bir de pcr pid diye bişey var o neola ki? bi yardım bea hadi

  • croupier  (18.01.12 20:11:33)