fax almak

70-80 sayfa civarında bir fax almam gerekiyor. bunu dijital olarak halletmek için ne yapabilirim?

diyelim ki olmuyor, kırtasiyelerde falan fax alma ücreti sayfa başına ne kadardır?

benim böyle bir gereksinimim olduğunda en yakındaki eczaneye gidip rica ediyorum ve işimi hallediyorum. ama 70-80 sayfa fazla biraz, bilemiyorum.

  • nocturness  (16.01.12 17:28:54)
yanlış anlamayın ama 80 sayfa fax göndermek de bir eziyet. bunu neden başka yolla halletmiyorsunuz? ayrıca 80 sayfa fax şehir içi bile olsa en az 1 saat sürer. (1 sayfa 1 dakikadan uzun sürüyor diye hatırlıyorum) yani telefon parası falan yerine başka metod bulsanız. mesela eğer bu döküman ise scan ettirsin karşı taraf ve pcden göndersin olmadı dvdye çektirsin scan ettirip ve kargo ile göndersin.

  • ben smyrna  (16.01.12 18:00:19)
maalesef banka ekstreleri fax yoluyla gönderebiliyormuş sadece. bence de eziyet. bilhassa bana eziyet :)

  • psikolog sulugoz  (16.01.12 18:45:29)
o zaman kendi şubenize fakslayın ben oradan alayım faks cihazı bulamıyorum deyin. size yakın bir şubeye fakslasınlar.

  • ben smyrna  (16.01.12 18:52:30 ~ 18:52:49)
mantıklı bir fikir. umarım sorun çıkarmazlar :)

  • psikolog sulugoz  (16.01.12 18:58:48)