[]

se garantiden ürün değişimi

sony ericsson w715 telefonumun yön tuşları, OK tuşu, sol ve sağ üst tuşlar birden bozuldu ve çalışmor. az önce sony ericsson yetkili servisi olan asya telekom şubesine gittim ve telefonu göndereceklerini, büyük ihtimalle değiştirileceğini söylediler ve genelde merkezin bu değişimi "j10i2 elm" adlı bir modelle yaptıklarını da eklediler.

şimdi baktım da söyledikleri modele, çok çirkin bir telefon bu yav! ben gönderilen modeli istemezsem ne olacak diye sorduğumda adam bilmiyorum dedi, ben sadece bunu gönderip işlemlerini yapacağım falan dedi.

şimdi ben ne yapabilirim bu durumda? tüm bunlarla hiç uğraşmadan paramı geri alma şansım var mı? öncelik parayı alabilmek. bu şansım yoksa ve istemediğim bir şey gelirse bu konuda hakkımı nasıl arayabilirim?

ve varsa diğer önerileriniz nedir...

 
en basta servise sorun bi ben bu telefonu begenmedim,kendi telefonumla degistirin mümkünse de.eger olmazsa paramin iadesini talep edicem dersin.

sonra bakalim neler olcak.

haa birde emin olmamakla beraber ayni ürün ile degisim yapilamazsa ürüne ödediginiz bedelden %5-15 arasi bir yipranma bedeli kesip iade etme zorunluluklari var diye biliyorum,bana gold öyle demisti ve 23 aylik bir ürünümü %10 keserek iade etmisti.
  • serabetan  (16.01.12 14:23:08 ~ 14:24:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.