ciğerlerim acıyor

akciğerlerim sanırım, cunku kac gundur sırtımda bıcak saplanır gibi agrılar ve o bölgede yanma hissi var. neden olabilir bu? doktor fobim de var:/ öksürük falan yok.

şimdi o ağrının birçok sebebi olabilir.basit bi üşütmeden soğuk rüzgar yemekten zatüreye ,zatüreden vereme hatta akciğer tümörüne kadar ciddi sorunları olabilir.bir an önce doktora gitmelisin.o da büyük ihtimal akciğer filmi ister.aile hekimliğine kesinlikle gitme.adam gibi bi hastaneye gitmelisin tam teşekküllü mü diyolar her ne diyolarsa işte.sakın aksatma.

edit:başıma geldi biliyorum
  • michael jackson  (15.01.12 23:39:38)
göğüs hastalıklarına mı gideyim, dahiliyeye mi?

  • lazuri  (15.01.12 23:43:29)
kaliteli bir hayat için alkol sigara ve yağlı yiyeceklerden uzak durman gerekecek. acının sebebi ne olursa olsun.

  • sanzelize canavari  (15.01.12 23:46:29)
göğüs hastalıkları.

  • dasher  (16.01.12 00:09:16)
nefes alırken mi oluyo batmalar genelde? dahiliyeye de gidebilirsin ama akciğerinde bi problem varsa tabi ki göğüs hastalıkları ama ya çok alakasız bi sebebi varsa o ağrının ? ben olsam dahiliyeye giderdim.

edit:ben dahiliyeye gittim.adam daha sırtımı dinlerken anladı.sonra film istedi fln.bundan sonrası beni aşar problemin ciddi gözüküyo.göğüs hastalıklarına seni yönlendiriyorum.2.kata çıkmalısın demişti.

edit2:benim ağrılarım nefes alırken belirgin bi şekilde batıyodu.ama sonra çok ilerledi.artık doğrulamayacak kadar rahatsız ediyodu ağrılarım.
  • michael jackson  (16.01.12 00:24:29 ~ 00:25:43)