Ne Seyredeyim?

Şimdiye kadar seyredilmişler listesi uzun, aşağıda yazıyorum.

Wire, Boardwalk Empire, Oz, Mad Men, Battlestar Galactica bu listenin favorileri arasında.

Yeni/Eski bu listeye ek olarak ne seyretmeli, neyi tavsiye edersiniz?

40+ dakikalık, tek bir ana konu çevresinde ilerleyen (i.e. CSI gibi olmayan), komedi olmayan tavsiye edebileceğiziz ne var?

Danke,

Alias
Lost
Spartacus
Mad Men
House
Tudors
Battlestar Galactica
Coupling
Carnivale
Band of Brothers
Pacific
Breaking Bad
Hellsing
Rome
Boardwalk Empire
The Wire
Hung
Oz
Game of Thrones
Nip/Tuck
Boardwalk Empire
Dexter
True Blood
How I met your mother
Big Bang Theory
It’s Always Sunny in Philly
Prison Break
Fringe
Suits
Person of Interest
Homeland

twin peaks

  • toshiro  (14.01.12 19:04:42)
Yukarıdakilerin %70'ini seyreden aşağıdakileri de öneriyor

Taken (Mini-Series)
The Lost Room (Mini-Series)
The Pillars of the Earth (Mini-Series)
Harpers' Island (Mini-Series)

(bunlar, en fazla 10-12 bölümlük diziler, ana konudan sapma gibi bir ihtimalleri yok. ama bazıları bölüm başına 1,5 saat sürüyor neredeyse)

Legend of the Seeker (çok iyi değil ama yine de bir kaç bölüm seyredip karar verebilirsin devam edip etmemeye, araya sıkıştırılmış gereksiz bölümler var tabii ki)
The Shield (bu da kötü polis dizisi sezonluk ana konusu oluyor)
  • turkay  (14.01.12 19:05:43)
Once upon a time
Mentalist (CSI gibi ama ana hikaye de var karışık)
Sherlock ( her bölüm ayrı ama her bölüm film tadında zaten 88 er dakikacık. dizi gibi değil.)
  • wallcan  (14.01.12 19:10:55 ~ 19:14:25)
six feet under
shameless us

  • peyton  (14.01.12 19:13:32 ~ 19:13:55)
walking dead sevebilirsin bence de.

  • jack of hearts  (14.01.12 19:32:11)
Six Feet Under
Northern Exposure

  • cugy  (14.01.12 19:46:12)
bir de, yeni dizilerden hell on wheels var. ilk sezon bitmek üzere fena değil. mini seri istersen de into the west derim, bir dönem cnbc-e'de de yayınlanmıştı. son olarak ta 1979 yapımı bbc serisi olan tinker, tailor, soldier, spy'ı önerebilirim.

  • toshiro  (14.01.12 20:20:07)