Büyükada'da nerede kalınır?

(git: 17768) anlatılan yerlere baktım. hangisini tavsiye edersiniz a dostlar? çok da bütçesi yok gidecek arkadaşların.

iskele'nin bir üst caddesinde yıldızlar evi diye bir yer var. geceliği 65 ytl. civarı idi sanırım. eger bütçeleri izin veriyorsa tavsiye ederim. çok temiz, kahvaltısı güzel.. onun dışında daha yukarlarda eski bir köşk var adını hatırlamıyorum ama orada bilinen bir yer. çok çok eski, evlilik cüzdanı filan soran tuhaf bir yermiş, bir de tuvaletler ortak kullanımmış ama fiyatı daha makul olabilir.

  • neriman koksal  (31.07.08 15:15:43)
o eski köşkün adı ideal aile pansiyonu... gecen sene benden evlilik cuzdanı falan istemediler ve fiyatı da 70 ytl idi..evet tuvalet banyo ortak.. çatı katında bizim kaldığımız oda cok güzeldi.. sevimli bir balkonu vardı manzarası da güzeldi sevimli bir bahçeye bakıyordu.
2-3 gece kalacaklarsa daha daha ucuza da gelebilir gecelik ucret.. ayrıca hafta içi kalırsanız pazarlık şansınız olur haftasonu öyle bir lüksünüz yok...
son olarak; ada esnafı kazıklayıcıdır yakaladıklarını afedersin sikmeye calısırlar onun için kalacakları gunden 1 gun once gidip konussunlar pazarlık etsinler.. eğer kalacakları gün giderlerse pazarlık şansları olmaz.. pansiyoncu bunlar sike sike kalacaklar zaten diye düşünüp fiyatı kitlemeye çalışır... benden söylemesi..
  • zubundy  (31.07.08 18:58:00)