Caddebostan kültür merkezi

Arkadaşlar avrupa yakasından özellikle metrobüsü kullanarak buraya nasıl ulaşabilirim ? Metrobüsü kullandığım taktirde hangi durakta inmem ve ne gibi aktarmalar yapmam gerekiyor ? Ya da daha alternatif ve kısa sürecek bir ulaşım güzergahı var mıdır ? Teşekkürler..

Edit: büyükçekmece civarından gideceğim.

taksime git
taksimden bostancı dolmuşuna bin sahilden giden , şöfürede uyar geldiğimde indir

  • psyence fiction  (12.01.12 21:17:39)
metrobüsden söğütlüçeşme'de ineceksiniz. inip duraktan çıkınca sarı bir dolmuş göreceksiniz. 2.75 liraya sizi caddebostan'a götürür bu. şoföre "caddebostan migros'da ineceğim, nerde bilmiyorum ama söyle bana kaptan" diyeceksiniz.

inice ışıklardan karşıya geçip, barların arasından sol tarafta ogün sokağı bulacaksınız. "L" şeklindedir ogün sokak. köşeyi dönün solda haldun taner sokak olcak. ckm ilerde soldaki kocaman bina. kime sorsanız gösterir.
  • check minus  (12.01.12 21:19:03)
metrobüsle söğütlüçeşme'de inip 4 numaralı otobüse bineceksiniz. otobüsten caddebostan durağında indiğinizde kolayca bulursunuz zaten.

  • achatla  (12.01.12 21:21:05)
sayın achatla yanıltmasana arkadaşı:D metrobüsten indiğin yerden 4 geçmez. zira geçse de sahilden gidiyo tam önünde inemezsin. söğütlüçeşmeden trene binip suadiyede inip on beş dakika yürüyerek veya otobüse binerek tam önünde inebilirsin.

  • ayş  (12.01.12 21:24:57)
Ek olarak Söğütlüçeşme'de indikten sonra Kadıköy boğaya gidip, oradan geçen 4, 16, 16D, ER1 numaralı (16, 16D çift bilet olabilir) otobüslerden herhangi birisine binip caddebostan durağında (Burger King'de) inin. İndikten sonra ışıklardan karşıya geçip barlar sokağı (iskele sokak) boyunca yukarıya doğru yürüyüp ilk sol,sağ ve tekrar sol yapıp ilerlediğinizde sol tarafınızda kalıcaktır.

  • heavenly  (12.01.12 21:33:12)
söğütlüçeşme'de inip boğa'ya yürüünmez ya. sarı dolmuşlara binin.

  • perizad  (12.01.12 22:59:24)