hap yutamıyorum

19 yaşındayım ama hap yutamıyorum nasıl yutucaz ya :(

hapı önce ağzına at. dil damak farketmez. hap ağzında olsun. sonra ağzına dolup taşacak, anii bir yutkunma refleksi oluşturacak kadar miktarda çok su al. sonra biraz refleks biraz da istem sayesinde suyu yut. suyla birlikte hap da gidecektir. su bol olmalı...

  • digits  (11.01.12 19:39:13)
ilk önce bonibonla alıştırma yapabilirsin.ben de içemiyodum öyle yapa yapa öğrendim.

  • biramayası  (11.01.12 20:08:14)
Ağzını aç dilini çıkar sol elinle hapı tam dilinin ortasına (tam ortasına hem yanal hem boyuna) koy sonra geri çek suyu dik kafana gider.

  • McScReaM  (11.01.12 20:41:06)
alternatif olarak rektal yol ile ilaç alımını araştırmanızı tavsiye ederim.

  • foradream  (11.01.12 20:51:40)
Doctor Lecter'e katılmıyorum bişey okumuştum biri hapı çiğnediği için ölmüş diye ne kadar doğrudur bilmem ama en mantıklısı biramayası'nın dediği gibi geliyo

  • Fakin idiyıts  (11.01.12 22:35:28)
bende de benzer bi sorun var. yapacagin en guzel sey, kafayi agzindan uzaklastirmak. bunu gerceklestirebilmek icin de hapi agzima alip suyu agzima gotururken mesela perde uzerindeki desenleri saymak, buzdolabinin ustundeki magnetleri saymak, bi yaziyi tersten okumaya calismak, galatasarayin uefa kupasini aldigi kadroyu saymak gibi seyler yapiyorum. %100 calisiyor!!

  • thefalloftekin  (12.01.12 01:42:18)