jpg resimdeki text yazida yanlislik var. nasil duzeltirim? adobe cs5 suite.

adobe photoshop mi yapar bu isi?
illustrator mi?
anlamam bu layer isinden cok da. step by step biri annatsa da diyorum cok dua alir.

photoshop yapar da, bunu soruyosan burda basit bi şeyse yapmakla uğraşma birine ver 2 dksını almaz, basit bi şey değilse de sen yapamazsın. tanıdığın birinden veya burdan rica et :D
gerçi soldaki paneli karıştırsan da olur photoshopta, resmin belli kısımlarını düzeltmeye yarayan araçlar var 2dkda çözersin

  • egomanyak  (10.01.12 23:26:58)
T seklinde bi tool var. onlan yapiliyo zaar.

help.adobe.com

Select the Horizontal Type tool or the Vertical Type tool .
Select the type layer in the Layers panel, or click in the text flow to automatically select a type layer.
Position the insertion point in the text, and do one of the following:
Click to set the insertion point.
Select one or more characters you want to edit.
Enter text as desired.
In the options bar, do one of the following:
Click the Commit button to apply your changes to the type layer.
Click the Cancel button or press ESC.
  • rusdemezale  (10.01.12 23:44:19)
@rusdemezale, resim jpg yalnız psd değil.

  • egomanyak  (10.01.12 23:49:55)