[]

aziz nesin'in bir hikayesi vardı

aziz nesin'in bir hikayesinde vapurda tanışıp evlenen bir çift vardı. birinin çok yaşa demesi, ötekinin paltosunu tutması vesilesiyle tanışmışlardı. kız vapurda annesiyle seyahat ediyordu mesela... her neyse, sonu çok etkileyiciydi benim için ama spoiler olmasın diye yazmıyorum :)

aziz nesin'in çok kitabı olduğu ve ben çoğunu kütüphanelerden alıp okuduğum için şimdi o hikayeyi bir türlü bulamıyorum. anımsayan, budur, bu kitabın içindedir diyen varm'ola acaba?


 
(bkz: beyamca )

edit:beyamca hikayenin adı imiş kitap bu olabilir (bkz: yüz liraya bir deli )
tabii ikisi de yanlış olabilir.
  • sporty  (10.01.12 21:43:20 ~ 21:47:33) 
hikaye beyamca değil ama yüz liraya bir deli olabilir bir ihtimal. içindekilere bakabildiğim an öğreneceğim.


  • psikolog sulugoz  (10.01.12 21:53:29) 
yok mu bulduran? :(


  • psikolog sulugoz  (11.01.12 18:24:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.