Maden suyu gurmeleri, sizi çağırıyorum

Adını hatırlamadığım çok güzel bir marka maden suyu satıştan kalkınca arayışa geçtim. Sırma ile aram iyiydi ama son zamanlarda aldıklarım böyle yağmur suyu gibi kokuyor hep. Kokusu böyle olmayan ama gazı yüksek olan bir maden suyu önerir misiniz? Gazı az olmasın ama lütfen, yoksa gider su içerim onun yerine.

ekleme: sevdiğim maden suyu özkaynak'tı. gazını kaçırdığı için bırakmıştım hatırladım. bir de meyveli olmayacak kesinlikle sade olacak aradığım marka.

beypazarı, tek geçerim

  • vaktiyle iyi biriydi  (08.01.12 01:16:25)
sarıkız.

  • dergus  (08.01.12 01:17:28)
uludağınki iyidir. bir de kızılay var. o da güzel.

  • in vino veritas  (08.01.12 01:17:32)
kınık. beypazarı da iyi gayet.

  • jack of hearts  (08.01.12 01:18:38)
sırmanın son çıkan yeni şişedeki maden suları güzel.

meyveliden bahsediyorsan;
freşanın limon&muzlu olanları piyasada yok artık c vitamin modeleri çıkmış onu sevmiş olabilirsin.
  • natalz  (08.01.12 01:20:36)
özkaynak seviyorum. ama bazen asidi kaçmış çıkıyor çok nadir de olsa. yine de tam böyle oturan maden suyu bulamadım ben de bir türlü.

  • lorenzen  (08.01.12 01:21:00)
sarıkızdan uzak duruyorum,özkaynak ve kızılay tercih ediyorum

  • Abraxass  (08.01.12 01:23:28)
nickimle cevaplıyorum, kisarna maden suyu

  • lazuri  (08.01.12 01:48:17)
bi ara aldığım beypazarı kapağını açınca çalkalanmış kola gibi şişeden taşıyordu ve çok lezzetliydi. şimdi aldıklarımda aynı tat yok ama yine de en iyisi bence o.

  • 55poseidon55  (08.01.12 01:52:14)
beypazarı candır. belki memleketin ürünü ondan öyle geliyor olabilir. yoksa sarıkız.

  • gorgusuz  (08.01.12 01:59:40)
uludağ maden suyu güzel bence. içine de bir dilim limonu attın mı...

  • toshiro  (08.01.12 02:00:48)
gazı en yüksek olan beypazarı'nınki. sonra sarıkız geliyor.

  • marikaki  (08.01.12 03:42:21)