Kuzey Güney mi?

aga geçen gün akrabalarımın ve kardeşimin(evet tüm aile seferber oldu) tavsiyesi üzerine kuzey güneyi izledim izleme sebebimde dizideki kuzey karakteri aynı ben, izlerken kendimi izliyo gibiydim amısına koyım aynı benyala jestler mimikler nerdeyse kullandığı kelimeler falan çok garip la bu varmı böyle kendinizi benzettiğiniz harbiden bana çok benziyo dediğiniz tipler? merak ettim? gece gece kafamız açılsın:)

robert downey jr.

  • gozyakansakiz  (07.01.12 02:03:37)
kaptan mağara adamı- özellikle saç sakal kombinasyonundan 10/10 uyum.

  • skywalkeremre  (07.01.12 02:27:12 ~ 02:27:28)
hocam bir ses kaydı - video falan koy meraktan çatlicam ya .

  • bilalbaryakrat  (07.01.12 02:42:12)
öyle teknolojiden pek anlayan birideğilim ama şimdibiraz daha bakıyorumda diziyede la olum ben bu diziden hak falanmı talep etsem a.q bukadarda olmazki dumur oldum iyimi:)

  • kahkaha  (07.01.12 02:44:51)
kuzey karakteri yazın aşık olayazdıgım bir şahsa benziyor birebir, ortamdan uzaklaşınca anladım tabi farklı dunyalar meselesini falan:/

  • lazuri  (07.01.12 02:49:21)
ee:)

  • kahkaha  (07.01.12 03:07:48)
kuzeye vermek istiyorum sana da verebilirim.

yersen.avi
  • rufflar  (07.01.12 03:59:17)
Panpa tip de benziyosa kuzeye sansli birisin. Yok tip benzemiyosa bagcilarda binlerce kuzey var kanaatimce zaten.
Neyse soru bu degildi. Kendimi benzettigim roman karakterleri var ama film dizi pek hatirlamiyorum.

  • durdenist  (07.01.12 08:38:50 ~ 08:39:27)
ortalamanın üzerinde birçok sporla uğraşan yakışıklı adamın tekiyim nalet olsun bana :) da benim bundan hoşlandığımı düşünen(kuzey karakterine benziyo olmamdan)arkadaşlar oldu sanırım sadece şaşırdım ve paylaştım aga şükür Allah a abazan flnda değilim

#cairoo saçma çözümlemelerin için ayrıca tşk.
  • kahkaha  (07.01.12 23:04:00)