[]

İzmirde sahaf??

İzmirde bildiğiniz tavsiye ettiğiniz kitap kokulu güzel sahaflar arıyorum. Bileniniz varsa tavsiyelere açığım.
 
alsancak'ta eski yapikredi, yeni köfteci ramizin yanından iceri giriyorsun, tömer'in karsisinda. orada ileride solda sadece deniz kitaplari satan bir sahaf vardi. izmir deki tek sahaf a benzer sahaf orasidir. digerleri eski kitap saticisidir.


  • jackofalltrades  (06.01.12 16:07:46 ~ 16:08:01) 
Sahaf deyince benim aklıma ikinci el kitap geliyor ona göre söylüyorum :)

Kıbrıs Şehitleri Caddesine girince ilk sağdan sap biraz ilerde soldaki sahaf gerçekten mükemmeldir. Hem samimiler hemde arşivleri gayet doyurucu.

Bunun dışında Bornova'da Küçük Park Camii'nin sokağında var bir tane, birde büyük parkın karşı sokaklarında iki tane var.
  • Vicy89  (06.01.12 16:58:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.