Istanbul - Paris - Istanbul (Nisan 2012)

Arkadaşlar 3 kişi bir Fuar'a gidip geleceğiz. Hangi havayolu'nu hangi şartlarla önerirsiniz?

Nisan'da olduğu için şimdiden alalım diyoruz. Ama bilemedik tabi nasıl alalım biletleri.

Bu hattı sık kullanan, önerileri olacak olan, her türlü bilgi verecek olan arkadaşlardan cevaplar bekliyorum.

Not: hadi otel de olsun içinde sormuşken. Paris-Nord Villepinte civarında işimiz.

teşekkürler arkadaşlar

oncelikle, turk havayollarini oneririm. ama ben ucuzuna kacarim diyorsan, internetten search edersin. ebookers.com, lufthansa.com, britishairways.com, airfrance.com gibi web sitelerine bak. hangi havayolunun hangi donemde promosyonu var, cok onemli.
otel olarak, booking.com en iyi adrestir. ordan otelini sec, sonra gezisitesi.com'dan ayni otelin olup olmadigina bak. gezisitesindeki yurtdisi otel fiyatlari hakkaten cok ucuz olabiliyor.

  • uyku semesi  (04.01.12 14:14:20)
Hangisi ucuzsa onu alın, 2-3 saatlik uçuş zaten. Bu hatta çalışan hiçbir firma çok kötü değildir, tabii yemek niye vermediler diyecekseniz Air France ya da THY almalısınız.

otel için: booking.com hep kullanırım, pek memnunum.
  • whoosie  (04.01.12 14:15:54)
ben genellikle KLM (Air France) kullaniyorum. pariste oteller neden bilmem ama acaip pahalı. hotels.com dan tarih ve muhite göre arama yapabilirsiniz.

  • mat couthon  (04.01.12 14:20:29)
klm nin allah belasını versin, bir kere kullandım burnumdan getirdi pezevenkler!!!

  • cedric tweedledee  (04.01.12 15:00:56)
easyjet ne bileyim pegasus falan da bakabilirsin bu arada ucuz bilet için.

  • cedric tweedledee  (04.01.12 15:01:22)
Bende geleyim mi?

  • excusez  (04.01.12 15:45:35)
istanbuldan en ucuzu www.flypgs.com

  • removebeforeflight  (05.01.12 09:42:30)