Metallica Konsere Gidiş Saati?

Şimdi efenim. Sevgili zoruyla gideceğim şu nadide konsere ait biletlerimiz "Numara üst çift" diye tanımlanan bölgeden..

Numaralı bileti alma sebebim, kapıda "Ekmeeek çıktıı!" diye birbirine giren insan güruhu arasında olmamak istemem. Ameliyatı, rahatsızlığı derken, bir de konser heyecanı arasında tekrar hastanelik olmayalım.

E numaralıyı aldık, kapılar saat 15:00 da açılır diye bileti de okuduk.
Asıl sorular başlıyor:

1) Saat kaçta kapıda olmamız yeterlidir?
2) Numaralı biletimin gösterdiği (koltuk, sandalye, taht vs.) noktada başkası oturuyor ise, yerimi zorla alma hakkım gizli midir?
3) Ben zekilik yapıp daha biletlerin ilk çıktığı dakika, en güzel yerden aldığım biletle gireceğimi düşünürken, çakalların önceden girip benim yerimi doldurma olasılığı nedir? Numaralının, numarasız gibi kullanılma ihtimali nedir?

Bir de harbi fecii tırsıyorum. Tekrar soruyorum. Kapı 15:00'da açılacak diyor.. Ben 19:00'da gitmeyi düşünüyorum. Çok büyük bir hata mıdır? Tırsıyorum vallahi..

koş çık hemen. durduğun hata.

edit: koltuk numarasına kimse bakmaz. önce gelen kapmıştır çoktan.
  • deckard  (27.07.08 14:19:32 ~ 14:31:52)