bilgisayarımı açamıyorum, TIVIBU yeni sürüm sorun !

dün gece tivibu yeni sürümü yükledikten sonra, program yeniden başlatayım mı diye sordu.. tamam dedim, ama bir daha başlatamadı, güvenli mod ta açamıyorum takılıyo, normal mod ta açamıyorum gene takılıyo, cssp gibi bi dosya da takılıyo, ödevlerim var yetiştirmem lazım, acil bi durum, dosyalarımı kurtarmam lazım, ne yapmalıyım ?

windows 7 basic,

1) eğer güvenli mod aç dersem, hani parola yazdığımız yer var ya, orda takılıyo, parola bar'ını açmıyo, üstte foto olur onu göstermiyo, sadece mavimsi bi arkaplan ama MAVİ EKRAN diil, ve fare gözüküyo fareyi oynatabiliorum.. ama 20 dk öle bekliyo

2) normal mod açarsam, windows başlatılıyor yazıyo, ünlü windows penceresi gözüküyo, ama orda takılıyo ve 5dk sonra kendini yeniden başlatıyo

3 ) ubuntu yükledim ama verilerimi göremiorum.. File System de benim verilerim yok..

teşekkürler
  • magni46  (03.01.12 15:32:19 ~ 15:35:17)
Windows7 yükleme DVD'si bulun ve bilgisayarınıza takın.
Kurulum aşamasına gelmeden ne yapmak istediğini soran bir pencere açılıyor.
Burada sistem geri yükleme, sistem onarma gibi seçenekler var. İlk olarak sistem geri yükleme'yi çalıştırıp sorunun başladığı tarihten daha önce bir tarihe geri yüklemeyi deneyin. Eğer işe yaramazsa Sistem onarmayı deneyin. Sistem onarma Tüm Winodws Sistem dosyalarınızı yenileyip özel verilerinizi (belgeler, ayarlar vs.) olduğu gibi bırakır. Bu yöntem sorunu halledecektir.
  • himmet dayi  (03.01.12 16:06:53)