Bir delinin hatıra defteri bilet

Oyunun biletleri hangi günler satışa sunuluyor? Ayrıca bilet alabilmek için saat kaçta hangi gişeye (akün veya metro) gitmek gerekir?

temsilden 13 gün önce sabah saat 10:00'da gişelerde satışa çıkıyor.

akün, metro veya küçük tiyatro gibi şehir merkezi gişeleri kalabalık olur. ne durumda olur emin değilim ama ostim'deki irfan şahinbaş atölye sahnesi gişesine gidebilirseniz daha tenha olur gibime geliyor.
  • kibritsuyu  (03.01.12 15:02:13)
oyundan 13 gün önce satışa sunulur biletler. ocak ayı programını internetten ve ya gişelerden edinebilirsiniz. bu oyuna bilet almak için çok erken gitmek gerekiyor.sabah 7'de gişede olmanız lazım çünkü 1. ve 2. sıradakiler alabiliyor sadece bilet.ben küçük tiyatronun gişesinden aldırabilmiştim birine.

  • gakgul  (03.01.12 15:03:34 ~ 15:04:38)
benim duyduğum sabahın 5inde gidip bekleyenler varmış metro girişinde filan. Abi bana da bilet alsanız, istanbul'dan kalkıp gelicem oyun için, bilet bulamıyom da gelemiyom. Valla bak.

  • neynep  (03.01.12 15:39:49)
Peki sağolun arkadaşlar, o zaman 20 ocaktaki oyun için cumartesi sabahı akün beni bekler :)

  • Haldamir  (03.01.12 15:43:44)
akün'e saat 9 gibi git sıraya gir, alırsın.

  • diyojenimtırak  (03.01.12 16:29:44)
akün'e 9da gidersen alamazsın. 3 kez gittim, ordan biliyorum. 7 buçuk-8 arası orda olmalısın. ilk 4 kişiden sonrası alamıyor çünkü. 4. bile muamma.

  • nickienick  (03.01.12 18:02:29)
ben de fazla iki kişilik bilet var isterseniz ulaşabilirsiniz bana. 0533 665 67 07

  • useng  (07.02.12 00:41:56)