golden state warriors da oynayan david lee neden oynamıyor?

merhabalar, sezon başında oynayan david lee, bikaç maçtır oynamıyor, herhangi bir sakatlıkta gözükmüyor, neden oynamadığı hakkında bilginiz var mı?

www.cbssports.com

hastaymış.
  • resistance is futile  (03.01.12 12:47:38)
önce

For the third straight game, Golden State will be missing a starter. Warriors forward David Lee will not only miss today's game, he's not even in attendance. Lee is pretty ill. So ill, he was at a local hospital instead of warming up. They aren't sure yet whether it's food poisoning, the flu or some kind of virus. San Jose Mercury-News

sonra

Rusty Simmons: Warriors power forward David Lee was released from the hospital and is back resting at the hotel. Twitter

hastaneden cikip dinlenme sürecine girdigine gore oynar yakinda.
  • la traviata  (03.01.12 12:48:32 ~ 12:49:29)