Bu kadar nakit para ile ne yapılabilir ?

Her ay 5000-7000 TL nakit elinize geçtiğini düşünün. Ancak 25 gün kadar sonra başka bir yere verilmek üzere.
Bu süre zarfında bu parayı nasıl işletirdiniz?
Çeşitli opsiyonlar ve olası kar oranlarını yazar/paylaşırsanız çok sevinirim. Bütün fikirler kabulümdür şimdiden teşekkürler yağız delikanlılar baldırınız çıplak kalmasın.

likit fon vs. alırsan yaklaşık 35 lira kazanırsın, risk 0, bu bir seçenek..
altın-dolar-euro-borsa yatırımı yaparsan başkasının parası ile risk almış olrsn

  • sic_co  (02.01.12 19:36:23)
garantiye yatır bi kasa elma alsınlar senden habersiz ahaha

  • lewoxl  (02.01.12 19:36:52)
borsa+döviz+altin fonu olusturun

riskli
risksiz

seklinde kendinizce bir karara varin ve bu durumlara göre oranlarini belirleyin
bence %35 döviz
%35 altin
%30 borsa

seklinde yaparsaniz mantikli olabilir ama her halukarda risk var olayin icinde.bu noktada borsada yatirim yapacaginiz sirketler önemli!oradada riskli ya da risksiz yatirimlar yapabilirsiniz.
  • serabetan  (02.01.12 19:37:52)
paraya ihtiyacı olan birine borç ver.

  • baldur  (02.01.12 19:43:30)
garanti elma hesabı nedir elma alsınlar senden derken ?

  • tatlisusamuru  (02.01.12 20:01:05)
INGnin turuncu hesabı ve TEb in marifetli hesabı var
işletim ücreti yok vadeli değil ama ilk açıldığında ING%10 -TEB 10.5 faiz veriyor
havale eft ücretsiz
  • niye ama  (02.01.12 20:17:54)
Bu 5000-7000 TL'yi kaybettiğinde sana ne kadar zarar vereceğine bağlı olarak değişir. Şayet "önemli değil" modundaysan o zaman en basitinden forex vb. işlere girebilirsin anlıyorsan.

veya borsa'da daytrader olabilirsin.

ama eninde sonunda bu iki işle de uğraşan adamlar kaybediyor onu da söyleyeyim (bkz: daytrader/@akilligelisim) ve (bkz: borsa/@akilligelisim)
  • akilligelisim  (02.01.12 20:29:40)