[]

trendyol iade

burdan aldıklarım defolu ürünler çıktı. iade etmek istiyorum fakat merak ettiğim kargo parasını da geri ödüyorlar mı?
 
evet. hic bir odeme yapmiyorsun kargoya verirken.


  • coldeki eskimo  (02.01.12 17:06:29) 
kargoya verirken ödeme yapmıyorum o tamam ama alırken ödediğim kargo ücretini de geri alabiliyor muyum? yoksa o miktar kargo firmasına gitmiş mi oluyor çoktan.


  • jamiro  (02.01.12 17:12:45) 
kargo parasını geri almıyorsun, işin olayı orada zaten


  • bonjurkes  (02.01.12 17:45:31) 
kargo ücretini geri almıyorsun ama, şikayet mailini iyice döşenirsen, 20 tl hediye kuponu veriyor ürün başına.


  • anonimyususer  (02.01.12 17:59:42) 
sanırım (farklı bi sitenin uygulamasıda olabilir) tek seferde gelen ürünün tamamını gönderdiysen kargo parası indirim çeki olarak geliyor.

bi ikincisi iade bölümüne kargo fiyatı dahil parayı yaz yanlış hatırlamıyorsam senin yazdığın parayı baz alıyorlar. kartıma tamamını aktardılar
  • neysene  (02.01.12 22:30:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.