ACİL piercing yutma

dilde konuşlanmış piercingin topunu değil de sivri kısmını yutmuş birine ne önerirsiniz? bunu vücuttan en zararsz nasıl atabilir insan?

ciddi bir tehlike olusturabilir ,hemen doktora gidin derim.sivri kisimlar ic kanamaya neden olabilir.eger sivri olmayan bir sey olsa ,cok rahatca vucut tarafindan sindirilmeden cikar gider ama sivri kisimlar sorun olusturabilir.

hemen acile gidin derim
  • serabetan  (02.01.12 13:07:52)
zaman kaybetmeyip hastaneye giderek.

  • XILL  (02.01.12 13:08:16)
geçmiş olsun büyük ihtimalle dışkıdan çıkar ama doktora bir gidin ne olur ne olmaz sivri bir şey sonuçta takılı kalabilir zarar verebilir.

  • madworld  (02.01.12 13:14:27)
fazla korkulacak bişi değildir, doktora gidin, 4 saat arayla film çekilecek ve takip edileceksiniz. büyük abdestten ya da kusmuktan çıkacak olan koyu renkli herhangi bir madde kanama göstergesi olabilir (nası tanımladım ama. :)) )

kısacası; kolay kolay bişi olmaz...
  • siradisi00  (02.01.12 13:23:30)