neden memleketimizde bukadar çok mal var ?

adam akşam akşam cep telefonundan arıyor, orası neresi diyor, sen nereyi aradın diyince zahmet edip bilmemne market değilmi diyor, yok yanlış deyince hiç bişey demeden telefonu kapatıyor...

şimdi gece gece adamın huzurunu kaçıran bu mal canlı, pardon yanlış oldu dese telefonuna 2 kuruş daha para mı yazıcak ? yoksa insanlık hakkında kedi s.ki kadar fikri olmayan adama ne yapmak gerek ? numarayı geri arayıp ana avrat küfür etsek çok mu olur ? hakkı mıdır ?

otobüsten inerken yara yara geçen, telefonda bir pardon deyemeyen, yürürken çarpıp elindekini düşürdüğünü göre göre hiç bişey olmamış gibi yürüyüp giden hayvan kopyalarını nasıl yok ederiz ? memleketten nefret getiriyolar hergün hergün

çok ayıp ediyorlar.

  • jameskeenan  (01.01.12 18:55:50)
adama pardon demedi diye laf söyle.sonra da açıp ana avrat küfür etsek olur mu diye soru sor.

ne farkın kaldı ?
  • Skey295  (01.01.12 18:59:59)
izlanda'ya yerleş hacı.

  • ermanen  (01.01.12 19:07:27)
@Skey295

mallıkla sinir sistemi dayanmaması farkı var
  • korg  (01.01.12 19:08:50)
Hep kapitalist sistemin sonucu bunlar. Maliyet azaltmak için kalitesiz malzeme kullanılıyor. Sonra da böyle oluyor. Seri üretim de olunca tabi üretim kalitesi iyice düşüyor. Elden bi' şey gelmez.

  • onexey  (01.01.12 19:09:25)
2 gün sonra aynı saatte de sen ara paket dönerci mi diye sor, yanlış numara deyince yüzüne kapa dallamanın :)

  • kojiro  (01.01.12 19:40:01)