Gişelerde OGS dolumu

Merhaba arkadaşlarım, canlarım,

Ziraat Bankası'ndan alınmış nadide OGS cihazı ile ilgili şöyle bir problemimiz var

1) Sanırım hiç kredi yok ya da çok az belki de ekside. Yılda bir iki kez kullanıyoruz. Yarın FSM ve otobandan anadolu yakasında biryere gidip gelicez.
2) Ziraat Bankasında hesabımız, hesabı olan bir tanıdığımız yok, bulamadık akşam akşam hesaptan havale yapacak birini.
3) Bu durumun akşam farkına vardığımız için ZB hesabına EFT yapamadık, pazartesi de çok geç oluyor, kredisiz geçiş, kara liste filan falan uğraşmak istemiyoruz, stresi yetiyor zaten.

Soru: Köprü/Otoban girişinde Ziraat Bankasının OGS cihazına kredi, para yükleyebileceğimiz yer var mı, bu mümkün mü? Değilse bir çözüm öneriniz var mı?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Otobanda bazı yerlerde gişe bölümünun sol tarafında karayolu binası var. orada dolduruyorlar

  • ondkz  (31.12.11 01:31:00)
öncelikle sormadığın gizli sorulardan başlayayım:)

--OGS sadece ziraatte yok. Örneğin garanti de var.(bknz: google da "ogs ödemesi")
--cebinizdeki kredi kartlarının arkasına bakın bir ihtimal KGS özelliği vardır.
--asıl sorunuzdan emin değilim yanlış bilgilendirmiyim.
  • halilibo  (31.12.11 01:34:42)
panpa telefonla kredi kartinda yukleme yapabiliosun ziraatte 444 00 00

  • ra s al ghul  (31.12.11 09:15:30)