Askerin Özel hastaneye gitme konusu

İyi Akşamlar

1 Aylık acemi eğitimimi tamamladım. Şu an bir haftalık dağıtım iznini kullanıyorum. Basur problemim bulunuyor ve bugün Özel bir hastaneye gidip rektoskopi için gün aldım, acaba bunun bir sakıncası varmı kulaktan dolma gelen bilgilerle zorunlu olarak askeri hastaneye gitmem gerektiği söyleniyor ?

Yardımcı olabilirseniz memnun olurum

gidebilrisin hiç bir şey olmaz. ama birliğine katılımdan sonra kontrole gitmen gerekirse elinde ki raporlarla askeri hastaneye gitmen gerekir. İzinde falanda askeri hastaneye gitmenin sebebi sigortandan yararlanman kontrolleri falan ücretsiz yaptırtman.

  • skywalkeremre  (28.12.11 22:33:09 ~ 22:33:59)
Zorunlu olarak askeri hastaneye gideceksin. Rektoskopi günün gelince özel hastaneden sana müdahale edemeyeceklerini söyleyecekler ve askeri hastaneden sevk isteyecekler.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (28.12.11 22:35:41)
Hangi cevap doğru ?

  • muratback  (28.12.11 22:37:48)
Benimki doğru. Çünkü 2 ay önce yakın çevremde yaşandı dediğin durum. Devlet hastanesi bile askeri hastaneden sevk yok diye bakmadı.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (28.12.11 22:41:34)
eğer asker olduğunu söylemezsen özelde çıkmaz ortaya bence, dolayısıyla her türlü işlemini yaptırırsın ancak allah korusun hastane de sana bir şey olursa sıkıntıya girersin. Sonuçta sivil değilsin.

  • wallcan  (28.12.11 23:22:27)