[]

PDF dosyasindan foto almabilme yada alamama, iste butun mesele bu!

Merhaba,
Ekteki dosyada sayfa 9da yer alan figure 1: Conflicts in the Black sea region adli resmi power point sunumumda kullanmak istiyorum ama nasil kopyalabilirim. fikri olan var mi acaba?
Simdiden tesekkurler.


 
resim gözükmüyor bende ama pdf dosyasından resim alıcaksan resme sağ tıkla kopyala de painte yapıştır bütün mesele bu.


  • altini ser incisi ker  (28.12.11 09:28:40) 
tesekkurler. bi harita kopyalamaya calisiyorum ama haritanin bi kismini kopyaliyor ve ozellikle haritanin uzerindeki yazilari kopyalamiyor ki asil onemli olan da o yazilar.


  • euteamo  (28.12.11 09:36:07) 
printscreen yapıp paint'e yapıştır. oradan farklı kaydet.


  • el magico  (28.12.11 09:47:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.