Kaliteli Mp3 Player Arıyorum

Merhaba. Bir mp3 player alacağım. Güzel bir koss kulaklığım da var, bununla birlikte kullanacağım iyi bir cihaz arıyorum.
Yalnız benim için en önemli hususlardan biri spor yaparken falan da kullacağım için hareket halinde de kullanabileceğim bir şey olması lazım. Hafıza olarak da en azından 8gb gerekli. ipodlara falan baktım fiyatları pahalı geldi. Bütçe belirlemedim, fiyatlarını da bek bilmiyorum ama 200 tl yi geçmese iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

kalite önemliyse senin için mp3 değil de flac veya apple lossless çalan bir cihaz almanı öneririm.

bence paraya kıyıp ipod classic al. En azından başın ağrımaz.
  • point me at the sky  (27.12.11 16:02:14)
@point me at the sky a katılmakla beraber. onu alanın kılıfını hazırlaması gerekir, 1 yıldır bulamadım. ama kalite ve sporda kullanacağım dediğin için classic ipod hiç kullanışlı değil.
mesela aşağıdaki spor için çok kullanışlı, fiyatı uygun. fakat hafıza sıkıntısı var. 200 tl yi geçmeyen ve 8 gb hafızası olan cihazlar çok kaliteli olmayabilir.
store.bilkom.com.tr
  • bir ileti paylastim  (27.12.11 16:10:43)
creative al derim ama buda iyidir fiyata gore.
www.hepsiburada.com

  • jamswety  (27.12.11 17:20:39)
sansa clip plus a bakmanı öneririm.

  • solenkol  (27.12.11 17:27:02)
sansa clip+ tam aradığın alet arkasında klibi var flac falan çalıyor. 8 gb'lık modeli türkiye'de 150 lira falan sanırım ve sd kart ile hafızasını 24 gb'a kadar çıkarabiliyorsun. ben de bulabilsem alacam da bi denk gelmedi :/

  • yuto  (27.12.11 23:30:24)