yılbaşı hediyesi konusunda yardım

İşyerinde yaptığımız çekiliş sonucunda, bana maalesef bağyan bir arkadaş çıktı. Maaleseften kasıt hediye almak beğendirmek zor ya o açıdan.

Oyun firmasıyız, doğal olarak çalışanlar da oyun konusunda ilgili insanlar, bağyan kişinin WoW ve LoL oynamışlığı var, çalışmıyorken sabah 5 lere kadar oynuyormuş hatta. Kendisi core oyun bölümünde (tarayıcı tabanlı online oyunlar, umaykut, son kral tarzı oyunlar). Game of Thrones kitabını okurken gördüm kendisini.

Kısaca bu şartlarda kendisine tercihen oyun konusunda (genel hediye almak çok sıradan olur gibime geldi, hem de seçmesi daha zor) ne hediye alabilirim? 30 lira sınırı var. Action figure lerden alayım dedim ama muhtemelen onlar 30 lira barajını aşar.

Game of Thrones kupası ya da ona benzer bişeyi alabilirsin. store.hbo.com burada orjinal ürünler var fikir vermesi açısından. Bulunduğun yerde bulmak da sana kalmış.

  • onexey  (24.12.11 15:11:36)
www.bunlardanistiyorum.com

35 lira ama bi bakıver..

edit: linktekilerin stok problemi varmış iyi mi.. ama en güzeli böyle bişey olur heralde, galiba, sanırsam..
  • Saphira Blusu  (24.12.11 16:29:28 ~ 16:32:10)