[]

efendim mazur görünüz.

geçmişte ingilterede bulunmuşluğum vardı. ilk indiğimde dikkat etmemiştim ama otele ilk gittiğimde klozette taharet musluğu olmamasıyla düşüncelere daldım. neyse ki (iğrençleşmek pahasına anlatıyorum) duş telefonunın borusu uzun idi...

şimdi efendim taharetlenmeyince gerçekten insanlar kötü kokuyor. o gün çok uluslu bir şirketin üst düzey temsilcisi ile görüştüm. Adam aylık 50.000 sterlin kazanıyor. ama afedersiniz leş gibi kokuyor. bu insanlar rahatsız olmuyor mu. taharetlenmemek çok fena bir şey değil mi?

teşekkürler.

 
(bkz: abd'de tuvaletlerde taharet musluğunun olmaması) burada incelenmisti zamaninda.

bonus
www.handyspray.com

(bkz: taharex)
  • la traviata  (23.12.11 10:30:27 ~ 10:37:50) 
bence kötü bişey kesinlikle ama hepsi kötü kokuyor diyemeyiz. zira gecenlerde biraz da önyargıyla bir sizden iyi olmasın stockholüm beyefendisi ile yakın mesafeden konusmak durumunda kalmıstım, gayet temizdi adamceğiz. parfüm yanılsaması değildi üstelik, belki vucutlarına bişey suruyorlardır bilemedim.


  • art vandaley  (23.12.11 10:48:54) 
bi de (bkz: bide) var?


  • Sir.Fitih  (23.12.11 10:50:06 ~ 10:50:39) 
ya nasıl bir sonuca varmaktır bu anlamıyorum, banyo yapmayan birine denk gelmişsiniz, "bunlar taharetlenmiyor ya kötü kokuyorlar" diyorsunuz. adamın kıçını mı kokladınız anlamıyorum ki. duş almamış dolayısıyla kokmuş işte adam.

ayrıca avrupada taharet musluğu yok evet ama süpermarketlerde ıslak tuvalet kağıtları satılıyor, ben hep görüyorum insanlar alıyorlar bir güzel. bizdeki gibi baktığınız yerde yağlı kafalarla karşılaşmıyorsunuz, otobüs camlarında yağlı yağlı izler olmuyor. herkesin saçları temiz, parfümü deodorantı ihmal etmiyorlar. popolarını da temizliyorlar duşlarını da alıyorlar. şu avrupalılar pis geziyorlar geyiği ne zaman sönecek merak ediyorum.

ek: türklerle alakalı olan kısmı geyik değil gerçek maalesef.
  • quasiromantic  (23.12.11 11:05:30 ~ 11:22:55) 
quasiromantic ; türkler yağlı kafayla geziyor geyiği ne zaman sona erecek ben de bunu merak ediyorum.


  • pinking of you  (23.12.11 11:13:51) 
mesleğim gereği bir çok milletten kişi ile çalıştım,taharet olmamakla adam kokmaz,bu kişiler her sabah kalkışta ve akşam duş alırlar köylü kişiler olmasına rağmen, gelelim bize adam taharet musluğunu kullanıyor elini yıkamıyor haftada bir duş alıyor biz kendimizi temiz görsekte değilizdir.bunun yanında dr ların katıldığı bir programda da taharetin sağlıksız olduğu görüşü vardı sebep olarak taharetten sonra elin uzun bir süre sıcak su ve sabun ile yıkanması gerektiği belirtiliyor ve bunun yapılmadığı belirtiler ve genel wc lerdeki kuru sabunların mikrop saçtığı belirtildi.


  • sergio35  (23.12.11 12:41:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.