ABD vizesi için acil randevu veriliyor mu ?

Selamlar.

Soru başlıkta aslında. Acil ihtiyacım varsa da random mu veriliyor mülakat başvurusu randevuları yoksa özel durumlarda kısa süreye verilebiliyor mu ?

şimdiden teşekkürler.

ozel durum yok bildigim kadariyla, ne kadar erken ararsan o kadar cabuga alirsin.

  • norwegian wood  (20.12.11 22:34:11)
veriliyor ben almıştım.

  • xcvbn  (20.12.11 22:39:15)
evet, veriliyor

  • Keewy  (20.12.11 22:40:09)
peki ne derece acil olması lazım yani ? ben bir okuldan kabul aldım okul başlamadan orada olmam lazım, bu yeterince acil mi mesela ?

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (20.12.11 22:44:51)
Önce telefonla normal randevu alıyorsunuz. Daha sonra NivUrgent@state.gov adresine randevu aldığınızı ancak durumunuzun acil olduğunu, daha erken bir tarihe randevu talep ettiğinizi aciliyet sebebinizle birlikte e-mail ile bildiriyorsunuz. Talebiniz uygun bulunursa size yine e-mail ile bildirimde bulunuyorlar. Bunun üzerine tekrar randevu servisine telefon açıp acil randevu talebinizin onaylandığını bildirip acil randevunuzu alıyorsunuz.

  • skammen  (20.12.11 22:47:38)
Business le alakali konularda bnm bildigim visalarda oncelik evlilik iliskiler etc ise pek sallamazlar

  • horror  (20.12.11 22:53:27)
Guzel uygun bir dille derdini anlatan bir e-mail atarsan erkene randevu verirler. benzer bir okul sikintisini ben de yasadim, bana daha erken bir tarihe zaman vermislerdi.

  • please dont die  (21.12.11 03:01:19)
telefonla randevu almayın acil vize başvurusundan önce, sitede öyle yazıyor ama gerek yok aslında ona..
nivurgent@state.gov'a bi mail atın durumu açıklayan, ona göre verebilirler,,

  • erostrada  (21.12.11 07:11:41)