[]

kettle'da makarna

yurtta kalıyoruz,ezik öğrenciler olarak odamızda ocağımız falan yok tabii. kettleda makarna haşlasak olur mu, çarpılıp ölür müyüz? eğer olursa nasıl yapmamız lazım? bana tuz falan koymayıp kapağını açık tutup,sık sık da metal olmayan kaşıkla karıştırırsak yapışmaz ve pişer gibi geldi. deneyen var mı?
 
deneyen var. yeniyor ama pek de sağlıklı bir yöntem değil. makarna rezistansa oraya buraya yabışıyor mal bişey oluyor.


  • cro magnon  (20.12.11 17:28:18) 
makarnayı çok koymayın, kapatıp karıştırın sonra tekrar açın. Olur neden olmasın, tuz olayına girmeyin


  • pipbull  (20.12.11 17:34:01) 
kaynağan suyu sürekli sıcak tutan kettle'da makarnanın allahı olur.

ama kettle yasak yurtta...
  • gominist redar  (20.12.11 18:28:24) 
cevaplardan olur sonucunu çıkarıyorum, bi deneyelim o zaman.
@gominist redar, saklıyoruz,şimdilik sorun yok:)

  • aseton  (20.12.11 18:32:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.